DELPHİ DS-150 BLUETOOTH TÜRKÇE ARAÇ ARIZA TESPİT TEŞHİS CİHAZI SON SÜRÜM

Fiyat : ₺379,90(KDV Dahil)

DELPHİ DS-150 BLUETOOTH TÜRKÇE ARAÇ ARIZA TESPİT TEŞHİS CİHAZI SON SÜRÜM

 

Varyant Açıklamaları;

 

 

 

Çift Anakart ve Tek Anakart arasındaki tek fark sadece malzeme kalitesidir. Tek kartlı model çok daha kaliteli malzemeden ve kompanentlerden imal edilmiş olup Çift Kartlı ile arasında bağlantı hızı, yazılım vs. hiçbir fark yoktur. Tek fark kalitedir. Özel müşterilerime ve Esnaf arkadaşlara tavsiye ederim.

 

Yazılım Aktivatörü seçeneği nedir?

 

 

 

Yazılımın Lisans aktivatörüdür. Bize ihtiyaç duymadan istediğiniz kadar bilgisayara kurup yükleyebilirsiniz. Lisans aktivatörü satın almayan müşterilerimizin yazılımı DVD içerisindeki kurulum videosuna bakarak kurulum yapabilirler. Lisans dosyasını bize göndermeleri gerekir.

 

Teşhis Cihazı seçeneği nedir?

 

 

 

Bu seçenek ile birlikte test cihazı ve promosyonlar gönderilmektedir.

 

Teşhis Cihazı + Binek Araç Kablo Seti seçeneği nedir?

 

 

 

Teşhis Cihazı ve 8 parça binek araç kablo seti gönderilir. Gönderilen kablolar - BMW 20 pin, Fiat 3 Pin, Opel 10 Pin, Mercedes 38 Pin, Psa 3 Pin, Psa 30 Pin, Audi 2+2 Pin ve Güç kablosundan oluşmaktadır.

 

Teşhis Cihazı + Ağır Vasıta Kablo Seti seçeneği nedir?

 

 

 

Teşhis Cihazı ve 8 parça ağır vasıta kablo seti gönderilir. Gönderilen kablolar - Man 12 Pin, Man 37 Pin, Scania 16 Pim, OBD 14 Pin, Volvo 8 Pin, İveco 30 Pin, Renault 12 Pin ve Knorr Wabco Trailer kablosundan oluşmaktadır.

 

Cihaz Özellikleri;

Önemli Not - Cihaz en güncel yazılım ile gönderilir. En güncel yazılım 2016'dır. 2019 diye satanlar maalesef yalan atmaktadırlar. 2019 versiyonunu sorduğunuzda 2019 üretim olduğunu söylemektedirler. Müşteri 2019 üretimi ne yapsın 2019 yazılım veremedikten sonra. O yüzden 2019 diye satanlara kanmayınız. Bu mesajı umarım anlayan anlamıştır.

 

Cihazda Bluetooth desteği olup kablo veya Bluetooth ile kullanabilirsiniz. Yazılım tamamen Türkçedir. Otomatik VIN okuma sayesinde araca otomatik bağlayabilirsiniz.

 

Arıza Kodu Okuma ve Silme;

Aracınızın elektronik tüm aksamları ile iletişim kurabilir, oluşan hataları görebilirsiniz. Size verilen arıza kodları ile arızanın hangi parçadan oluştuğunu bulabilir ve tamirini gerçekleştirdiğiniz arızayı sistem üzerinden silebilirsiniz.

 

Bağlandığı Sistemler;

Motor, Hava Yastığı, Fren, Gösterge, Klima, Şanzıman, Anahtar (immobilizer), Merkezi Elektronik, Konfor Sistemleri, Kapı Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri, Direksiyon Elektroniği, Süspansiyon vb. donanımlara çok rahat bir şekilde bağlanabilirsiniz.

 

Canlı Değerleri Görüntüleme;

Test sürüşüne çıktığınız aracın seyir halindeyken canlı verilerini görebilir ve kayıt edebilirsiniz. Akü Voltajı, Gaz Kelebek Konumları, Soğutma Suyu Sıcaklığı, Sensör değerleri vb. verdiği değerleri inceleyebilir, olması gereken değerler ile karşılaştırabilirsiniz.

 

Kalibrasyon ve Adaptasyon İşlemleri;

Değiştirdiğiniz veya tamirini yaptığınız parçaların kalibrasyonu ve adaptasyonunu bu cihaz ile çok kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Servis Işığı Sıfırlama;

Servisinize gelen araçların bakımını yaptıktan sonra yağ servis ışıklarını söndürebilir, Bakım sıfırlama işlemlerini yapabilirsiniz.

 

Enjektör Kodlama;

Gaz Kelebek Adaptasyonu, Elektronik Park Freni Çektirme, Şanzıman Yapılandırması, Klima Yapılandırması ve DPF (dizel partikül) jenerasyonu vb. işlemleri yapabilirsiniz.

 

Parça Testleri / Tick-Tick;

Fan Motoru Testi, Yakıt Pompası Testi, Far Testi, Korna Testi, Silecek Testi, Sinyal Testi, Enjektör Testi gibi işlemler ile parçaları sökmeye gerek duymadan çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

 

Desteklediği Araç Listesi;

Abarth , Alfa Romeo , Audi , Bentley , BMW , Cadillac, Chevrolet , Chrysler, Citroen , Dacia , Daewoo , Daihatsu , Dodge , Ferrari , Fiat , Ford , Foton , GWM , Honda , Hyundai , Isuzu , Iveco , Jaguar , Jeep , Jinbei , JMC , KIA , Lamborghini , Lancia , Land Rover , Lexus , Lotus , Mahindra , Maserati , Mazda , Mercedes , MG , Mini , Mitsubishi , Multicar , Nissan , Opel , Peugeot , Porsche , Renault , Rolls-Royse , Rover , Saab , Samsung , Seat , Shuanghuan , Skoda , Smart , Ssang Yong , Subaru , Suzuki , Tata , Toyota , Vauxhall , Volkswagen , Volvo , Yunchai.

 

Desteklediği Ticari ve Ağır Vasıta Listesi;

Alexander Dennis , Allison , Autosan , Chevrolet , Citroen , Dacia , DAF , Dennis Eagle , Evobus Chassis , Fiat , Ford , Generic Bus Systems , Generic Truck Systems , Hyundai , Irisbus Chassis , Isuzu , Isuzu Trucks , Iveco , Iveco Trucks , Kamaz , KIA , Lancia , Mahindra , MAN , MAN Trucks , MAN Bus Chassis , Mazda , Mercedes , Mercedes Trucks , Mitsubishi , Mitsubishi Fuso , Multicar , Nissan , Nissan Trucks , Opel , Optare , Peugeot , Plaxton , Renault , Renault Trucks , Scania , Scania Trucks , Seat , Skoda , Solaris , Toyota , Trailers , Volkswagen , Volvo Bus Chassis , Volvo Trucks

 

Paket İçeriği;

1 X Teşhis Cihazı

1 X Bilgisayar Kablosu

1 X Yazılım DVD

 

Promosyon Hediyeler;

 

 

 

Cihaz siparişiniz sonrası bütün testlerden geçtikten sonra garanti başlangıcı başlatılıp tarafınıza kargo ile gönderilir. Laptop veya Tablet ile alan müşterilerimize yazılımlar yüklenip gönderilmektedir. Detaylar için arayınız.

 

Tüm siparişler aynı gün Aras kargo ile saat 17:30 a kadar kargo yapılmaktadır.

 

Teknik Destek Hattı - 0850 532 05 50