İade & Değişim Şartları

 

İade Koşulları

Önemli; mottoshops.om üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, sipariş tarihinizden itibaren on dört(14) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. 


Nasıl İade Yaparım;

Ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin ve satın alma faturasını eklemeyi unutmayın.

 

Türkiye'nin farklı noktalarında bulunan birçok Aras Kargo şubesi arasından seçim yaparak gönderi kodu ile kargonuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. ( ARAS KARGO İNTERNET ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU: 1838851552 )


Değişim Şartları;

mottoshops.com üzerinden değişim değişim talebi oluşturarak firmamıza gönderebilir, ve değişim yapabilirsiniz.


Sipariş İptali;

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce info@mottoshops.com adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği on dört (14) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

Geri Ödeme;

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı yedi (7) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Not: Bankanıza yapacağımız iadenin hesabınıza yansımasında yaşanacak olası gecikmelerden çalıştığınız banka sorumludur.